Відправте запит і отримайте
знижку 5%-7%

 

Головна

Виробництво горизонтальної та вертикальної опалубкиЩо відрізняє нас від інших?

Вчинені німецькі технології, розроблені для найбільш оптимальних рішень - серед нашого передового виробничого обладнання, ми поставляємо широкий вибір опалубки німецької розробки. Ці джерела дозволяють нашій продукції мати оптимальне співвідношення ціна-якість, задані європейськими стандартами. Від плит до стін, колон і перекриттів, ми пропонуємо тільки найбільш раціональні та результативні, проте гнучкі рішення.

Надійність і якість

Надійність - це важливий аспект всіх систем німецької опалубки. Повний ряд надійних механізмів складають наш продукт. Всі ключові силові частини несуть в собі безпеку і випробувані для відповідності суворим європейським стандартам.

оренда опалубки стін, колонВибір послуг

Ради пишатися командою досвідчених фахівців і експертів, що пропонують найширший вибір послуг, що варіюються від супроводу проекту до модифікації продукції відповідно до вимог замовника.

Консультація з якості та контроль з боку має на увазі відсутність тиску і надійне будівництво для наших клієнтів.

Ми також пропонуємо фінансове планування для максимальної продуктивності для наших клієнтів протягом процесу будівництва.

Оренда

Ми також раді запропонувати Вам послуги оренди опалубки стін, колон, перекриттів і комплектуючих у відмінному стані.

За запитом ми готові підготувати план опалубки для вашого проекту і згодом представити на розгляд цінове рішення. Для того, щоб гарантувати безперешкодну поставку опалубки у встановлені терміни і без складнощів, ми з радістю організуємо логістику і транспорт для обладнання. Будь ласка зв'яжіться в нами для того, щоб обумовити всі необхідні угоди.

Якщо Ви зацікавлені ціновим рішенням сервісу оренди або маєте потребу в інформації, ми будемо раді проконсультувати Вас більш детально. Для цього просто зв'яжіться з нами якомога швидше.